Kataloglar – Diamond Stone
Kataloglar1

1. Adım

Yaşam alanlarınızda nerede değişiklik yapmak istediğinize karar verin.
Kataloglar2

2. Adım

Verdiğiniz karar üzerine yaşam alanlarınızda projelendirmeyi yapalım.
Kataloglar3

3. Adım

Projelendirme sonrası kataloglarımızdan ürünlerimizi seçin.
Kataloglar4

4. Adım

Yaptığımız projelendirme ve seçtiğiniz ürün sonrası en uygun fiyata en iyi kaliteyi satın alın.
 

Diamond Stone Taş Ürünleri

Diamond Stone, doğal taşların rustik görünümünü modernize ederek mekanlarınızı özgürce dekore etmeniz için özel olarak üretilir. Görüntüsü ve dokusu ile gerçek taş hissi veren dekoratif taşlar, doğal taşların sebep olduğu engelleri ortadan kaldırarak kullanım kolaylığı sağlar. Dayanıklı yapısı ve zengin desen seçenekleri ile dış mekanlarınızda da tarzınızı yaratır. Hafif ve taşınabilir özelliği ile tekrar tekrar kullanılabilir. Size ve yaşam tarzınıza uyum sağlayan tasarımlar için sürekli artan model seçenekleri ve gelişsen teknolojiyi ürünlerine uygulaması ile Diamond Stone, mekanlarınızı çağın bir adım ötesine taşımayı hedefler.

Dekoratif taşların göz alıcı yapısı ile dilediğiniz her mekan ve cepheye uygulanabilen Diamond Stone, her yüzeye uygulanabilir. Hava şartlarının değişimine karşı dayanıklılığı ile dış cephe kullanımına da uygundur. İnsan sağlığına zarar vermeyecek hammadde kullanımı ile hijyeniktir ve tüm yaşam alanlarında kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Diamond Stone Tuğla Serisi

Geleneksel tasarımı ve doğal tuğla görünümü ile yaşam alanlarınızda sizi geçmişe götüren Diamond Tuğla, kullanılan tüm alanlara nostalji ruhunu yansıtır. Her yüzeye uygulanabilir özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan Diamond Tuğla ürünleri, görüntüsü ve dokusu ile dekoratif bir görünüm sağlar.

Birbirinden farklı ve zengin tasarımları sayesinde doğanın tüm notalarını yaşam alanlarınıza taşır. Özel üretimi sayesinde kolay uygulanabilir, iç ve dış cephelerde de kullanılabilir. Yenilenen tasarımları ve çeşitli model seçenekleri ile hayal ettiğiniz yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Diamond Stone Panel Ürünleri

Diamond Panel, ileri teknolojiyi birbirinden özgün tasarımlarla bir araya getirerek zengin renk ve desen seçenekleri ile doğal taş dokusunu, dilediğiniz tüm mekanlara taşır. Şıklığının yanı sıra dayanıklılığı ile de oldukça tercih edilen Diamond Panel, metrekarede 25-30 kg ağırlığı ile fazla yükten kaçınarak her yüzeye uygulanabilir.

Diamond Panel, üretiminde kullanılan ‘’izoftalik polyester’’ sayesinde diğer polyester türlerine göre darbe, eğilme ve çekme dayanıklılığı üstün bir performansa sahiptir. Hava şartlarının değişimi, darbeler ve sıcaklığa karşı kullanım avantajı sayesinde dış cephe kullanımına uygundur. Diamond Panel, hijyenik olmasının yanı sıra insan sağlığına zarar vermeyecek hammadde kullanımı sayesinde tüm yaşam alanlarınızda kullanım kolaylığı ve kolay temizleme kolaylığı sağlar. Panel sistemlerinde yaşanan sıcak ve soğuk dengesinin değişimi nedeniyle eğilme ve çekme sorunları, ürünlerimizde sıfıra indirgenmiştir.

Diamond Stone Merkez Ofis: +90 312 395 03 67